gf5_046
#1355670

Pár slov

Zveme Vás do klidného prostředí Borského parku v Plzni. Příjemnou atmosféru můžete v létě vychutnávat na venkovní terase a po celý rok je k dispozici 80 míst v moderním interiéru restaurace.

Čeká Vás komplexní esteticko-kulinářský zážitek, který nasytí všechny smysly. O Vaši přízeň se budou ucházet speciality české i mezinárodní kuchyně v mistrovské úpravě našeho dvorního šéfkuchaře. Pochoutky z čerstvých ryb a mořských plodů budou svádět k ochutnání stejně jako steaky z jihoamerické svíčkové „Angus“. Zaujmou také domácí těstoviny a dezerty. Špičková vína rafinovaně umocní dokonalou harmonii chutí. Rozpálenou mysl i srdce jemně zchladí domácí ledové čaje nebo čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

v nabídce menu..

V nabídce naší restaurace naleznete oblíbené polední menu. Večer nabízíme příjemnou atmosféru při svíčkách se sklenkou vynikajícího vína. Na přání vytvoříme speciální menu podle Vašich požadavků. Po celou dobu bude o Vaši spokojenost pečovat profesionální a pozorná obsluha.Kouzlíme nejen s vybranými ingrediencemi, ale také s prostorem. V jediném okamžiku pro Vás dokážeme GF Restaurant proměnit v útulnou restauraci k romantickému setkání i v ideální místo pro svatby, večírky či konference. Udělali jsme Vám chutě? Dovolte nám je uspokojit. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jídelní lístek můžete nalézt v PDF zde

Konference a Teambulding

Konference a Teambulding

Pořádáte konference? U nás to jde. Rezervujte.

Mezinárodní a tuzemská kuchyně

Mezinárodní a tuzemská kuchyně

Naši kuchaři mají rádi Itálii, ale i Česko, s tím souvisí i kuchyně. Najdete tu delikatesy z různých koutů světa.

Eventy a Party

Eventy a Party

Pokud pořádáte párty, tak se vším všudy, prostory a občerstvení nechte na nás!

Fitness

Fitness

Ve třetím patře našeho hotelu je Fitness i vy si můžete dopřát tento luxus.